Nie odchodzimy od brokera. Dodajemy nowe niebrokerskie funkcjonalności. A stopień konwersji dotychczas był zadowalający dla prezesa. Dodatkowo część akcyjna już nie przysparza strat lecz zyski.
Wymarzona spółka z jej strategią i wynikami. Obecnie zarabia kupę kasy a w perspektywie dużo więcej.