Realną wartość to ona tworzy, ale w portfelach górników i związkowców. Akcjonariusze mogą bezsilnie patrzeć jak pieniądze im wyparowują. Pozostaje Wam tęsknie spoglądać na zdrowe firmy typu XTB i czekać na kolejnego covida, który zdejmie Was z haków. Współczuję.