Tak sie składa , ze "inwestuje tu od początku istnienia tego BADZIEWIA.
Pełen dobrej nadziei wierzyłem,że faktycznie to jest "świeży Powiew" i dostęp do Ciekawych spółek oraz możliwośc nieprzeciętnych zysków. Dziś żałuje ,że wogóle sie tym zainteresowałem. Na plus już pewnie nigdy nie wyjdę.
I dlatego uważam, że w 10 lecie powstania tego g..a powinni to zamknąć dla dobra społeczenstwa!!!