Ja to się cieszę że jest jakikolwiek deweloper a nie ściema.
W długim terminie widzę mega przyszłość dla Spółki.
Mało mam akcji to mi nawet na rękę że nie wystrzeliło od razu do nieba.
Po mału będę dobierać
Uciekam z tego forum.
Fajny temat lepsze to niż kupować przez IPO