125 jest calkiem nozliwe do konca czerwca moim skromnym zdaniem. Nie pytajcie sie ile to jest warte..jak pisal Góru niech kazdy sam sobie zrobi swoja wycene. To nie jest trudne. Przyjmijcie sobie za ile sprzedadza zlociszy CC..pomnozcie przez Wasze zakladane c/z i podzielcie przez ilosc akcji..wyjdzie Wam cena za akcje. Juz sygnalista sie nawraca..querty zaczyna przecierac oczy..ciekawe za jakis czas jaki wytrzeszcz zrobi tez reszta sceptykow...jeszcze nie jeden zmieni zdanie.