Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,85 zł , zmiana od tamtej pory: -33,78%

Re: Re:w 2021r 2 miliardy przuchodu a zysku zero ale za to full długu po

Zgłoś do moderatora
Dnia 2022-07-23 o godz. 01:36 ~ww napisał(a):
> popatrz na inwestycje które w najbliższym czasie dadzą krocie.... chyba się zatrzymałeś w czasie albo chcesz zebrać garść akcji

Hahaha,
PRZEBIERANIEC Z IP [193.19.165.*] robi marketing :) 
Tu trzeba być umoczonym :)))
Musieliby zwielokrotnić te inwestycje, tak jak ty swoje nicki.
Zatrzymać się w czasie czasami wskazane, w rozwoju nieodwracalne :)))

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AFHOL -8,58% 1,23 2022-12-08 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.