Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,85 zł , zmiana od tamtej pory: -27,57%

Re:w 2021r 2 miliardy przuchodu a zysku zero ale za to full długu po hu

Zgłoś do moderatora
weź kalkulator, lub excela (zalecam nr 2) i rozbij sobie te przychody.
i dojdziesz do wniosku, że każda wymiana waluty, to wolumen x2 na przychodach:D - stąd od zawsze takie liczby - zajrzyj do jednostkowych sprawozdań na e-krs, dla jednostek zależnych.

pozdrawiam liczących

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AFHOL 3,08% 1,34 2022-12-06 15:01:35
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.