I dla informacji minox 1 pakiet kupowalem ok 1,4 pozniej ok usrednialem 1,2 i 0,9 :) w 4 dniu zaczalem sprawdzac wiarygodniosc listow intencyjnych i tych podpisanych umow deweloperkich i coz juz mnie tu nie ma ale charytatywnie sie tu udzielam i kibicuje haha
Wiekszosc kasy obecnie mam w spolkach dywidendowych, nestmedica i slaskie kamienice po wtopie na minox tylko za drobnice wlozone po 12 k :)