14 tys nie 24, gruby paluch mam i mi zle kliknelo w telefonie.
Gralem ROBYG kupno 3,14 sprzedaz 3,50 (za wczesnie pod wezwanie, mylalem ze wyraza zgode jedna fundy nie chca sprzedac!!)
ABCData kupno 2,04 sprzedaz 2,14 plus dywidenda 8 gr na akcje z grudnia
Qumak kupno 2,2 sprzedaz 2,38 kupno 2,14 sprzedaz kilka dni temu 2,62.
Mam bez sprzedazy slaskie kamienice srednia zakupu 2,79
Nestmwdika kupno 6,4 sprzedaz po 9, odkupienie po 8,4 i narazie minus :)
Zreszta pisalem juz o tym, nawet sam polecalem na tym watku te inwestycje!!
Te 14 k dawno odrobilem dzieki Bogu!
Licze ze kamienice i ktg tez da zarobic :)