Trwałe wzrosty i tak nastąpią po dobrym raporcie. Te kontrakty musi być widać w wynikach inaczej popyt się uśpi a podaż wynikająca z niechęci trzymania długoterminowo będzie stopniowo obniżać kurs. Także trzymać kciuki za dobry raport. Bo na ten moment ta niewidoma to jedyna rzecz która hamuje kurs. Wygrane przetargi, ciekawe projekty, nowe usługi i sporo gotówki na koncie to rzeczy które powinny robić wyższą kapitalizacje. Na ten moment mamy spokojną akumulacje. Jeśli rzeczywiście w tym raporcie uwzględnia ten kontrakt na 16 mln to może się to skończyć bardzo skokowym wzrostem kursu. Niech każdy oceni czy większy jest potencjał do spadku czy do wzrostu kursu.