Forum Forex +Dodaj wątek
Hmm...no to zobaczymy pod koniec przyszłego tygodnia...ja twierdzę, że dolar grubo ponad 4 zeta, bo Fitch obniży rating. Sprawa demontażu OFE, kwestie z trybunałem konstytucyjnym, obniżka wieku emerytalnego, kwestia pomocy dla frankowiczów- to wszystko teraz musi być wzięte pod uwagę przy ratingu. S&P wziął te kwestię pod uwagę i obniżył...