Forum Forex +Dodaj wątek
ho, Kolego... jesli dojdzie do obnizki ratingu PL (w co wątpię bo jestesmy teraz pod "ochroną" nato i potrzebni obierakowi banana) to nie wiem czy sie na Bornholmie zatrzymamy. Wtedy 4.13-15 w pierwszej fali. Ale przynajmniej jest pod co grać...