Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  22,80 zł , zmiana od tamtej pory: 14,91%

Re: Raporty przesunięte

Zgłoś do moderatora
Bynajmniej nie beda mieli szansy na zwalenie kursu po wynikach, bo 1Czerwca raport za 1Q. Wedlug tego co podawala spolka w ostatnich konunikatach to do czasu zamkniecia granic mieli wzrost 28% ruchu r/r.
Po 15 Marca do polowy Kwietnia repatriacja klientow biur podróży. To wszystko przy wysokim dolarze i rekordowo niskiej cenie ropy.

Jak wznowia loty Maxami to zwiekszy sie ilosc polaczen do Azji, gdzie sezon przypada po Wrześniu jak w Polsce robi sie nieprzyjemnie. Dodatkowo te kierunki beda dla Nich bardziej rentowne, bo nie bedzie wymagane juz miedzyladowanie do np. Sri Lanki czy Malediwy.
  • Raporty przesunięte Autor: winchester
  • Re: Raporty przesunięte Autor: ~Wihajster

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENTER -9,81% 26,20 2021-11-26 17:04:16
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.