No i w Q2 też jest duża poprawa. Nic tylko przyklasnąć i czekać na odbicie na giełdzie. Cena akcji powinna skoczyć trochę do góry co może spowodować wzrost zainteresowania kupujących i podciągnięcie kursu w odpowiednim kierunku. Spółka działa, nie próżnują, szukają rozwiązań, poprawiają wyniki R/R więc kupować i czekać :)