Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,58 zł , zmiana od tamtej pory: 7,82%

Re: raport za I półrocze

Zgłoś do moderatora
Ja uważam, ze ta spółka jest mocno niedoceniona na giełdzie. Jak patrzę, ze Panowie z Zarządu wylewają pot, żeby zakomunikować, ze chce i ze się rozwijają a wartości akcji jest na poziomie śmieciowym to tylko mogę ocenić naszą polska giełdę, która spada na „psy”.
Ludzie wola inwestować w biznesy typu Nextbike a potem płakać, ze umowa nie przedłużona i musimy ogłosić upadłość. Ims ma tysiące klientów i tez rozwijają MŚP a nie każdego na to stać. Oni myślą strategicznie i mocno w przód.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IMS 0,00% 3,86 2020-01-22 09:14:25
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.