Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  35,30 zł , zmiana od tamtej pory: -6,52%

Re: raport za grudzień

Zgłoś do moderatora
a dlaczego chętnych do zakupu brak jak spółka ma taką świetlaną przyszłość? Ktoś chce wyjść z małego pakietu i żeby sprzedaż1000 akcji musi spaść o 10%?

Ten kto zainwestował rok temu tylko dywindendzie jest lekko na minusie bo kurs spadł o ponad 7% - dla porównania indeks WIG Odzież wzrósł w tym czasie o ponad 31%!

Ktoś kto jest w tej spółce ze swoimi drobnymi traci wiarę w uczciwość osób zarządzających - brak jest transparentnej polityki informacyjnej. To jest spółka dla spekulantów a nie długoterminowych inwestorów, którzy liczą na uczciwe traktowanie

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ESOTIQ -0,29% 33,90 2026-02-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.