to ja sie Pana pytam czy Pan na powaznie interpretuje rzeczywistosc....wieksza cena za spolke przy nizszych zyskach spolki ? taki trend Pan propaguje podbnie jak w przypadku TESLI ? Prawie zero zysku a kapitalizacja gieldowa przewyzsz gigantow ktorzy pozycje budowali dekady .....