Po wynikach za 1Q, które były na dużym minusie kurs wzrósł. Z czego wynikał ów minus, to już było omawiane, więc nie warto się powtarzać. Twoim zdaniem po bardzo dobrym wyniku zysku netto za 2Q kurs ma polecieć -15%? Gratuluję logiki, przy trolowaniu też trzeba myśleć.