Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Raport McDanielsa 2017r. / Proszę oczekiwać kolejnych rzeczy..

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-02-06 o godz. 09:52 ~Mosak napisał(a):
> Dnia 2021-02-06 o godz. 09:44 ~Mosak napisał(a):
> > Dnia 2021-02-06 o godz. 00:51 ~Xior napisał(a):
> > > Plik w .pdf.
> > >
> > > https://www.szybkiplik.pl/NJuf6AW8NU
> > >
> > > Xior.
> >
> > A teraz podstawowe pytanie Xior kto zlecił wykonania kolejnego Raportu McDanielsa ? kto stoi za tym ? i dlaczego Prezes o niczym nie poinformował ukrywał cały czas tą informacje !!
>
> W jakim celu i dla kogo zostało to wykonane ? Stawiam tezę że to zostało wykonane dla Inwestora który miał przejąć OTG itd. z którym to prezes chce okraść akcjonariuszy ! dlaczego ukrywał to Prezes ? Odpowiedzcie sobie na to pytanie sami i dlaczego wyrzucili spółę z Giełdy dla kogo i po co !Powiązania byłego Szefa KNF i powiązania z drugim człowiek najbardziej wpływowym w Rosji po Putinie spółka Rosnieft poprzez cypryjskie spółki wynajmowanie Siedziby KNF itd. !Jak wszystko zbierzemy do kupy to może wyjść całość tej układanki !Brakuje jeszcze do tego listy pozostałych akcjonariuszy Petrolinvestu i być może będziemy mieli całość tej układanki i to już zaraz stanie się faktem bo taka lista będzie już dostępna dla każdego Akcjonariusza !

Wszystko sie zgadza ale była krekta w raporcie odnosnie ilosci ropy,która stwierdza ze rope ma Ryszardo w ilosci 2 wiader i co teraz?
Wszystkie media milczą,dlaczego?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.