Niestety ale to prawda. Zysk jest bardzo słaby. Ja rozumiem że raport ładny kolorowy. Ja rozumiem zapowiedzi tego co będzie. Jednak teraz jest kaszana. Gdzie była cena w q1 2019 a gdzie jest dzisiaj. Jutro niestety zjazd i to pewnie nie tylko o 15 %.