Czyj konsensus troliku? Twój i twoich kolegów spod monopolu osiedlowego? Co to, jacyś analitycy cos opracowali czy to kolejny przejaw wesołej twórczości w stylu wymyślonych kosztów naganiacza nadziei?
Nagle tak się dzisiaj pojawiłeś. No co za przypadek.