Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  22,10 zł , zmiana od tamtej pory: -59,46%

Re: Raport 2023

Zgłoś do moderatora
cyt
''Fanpli, czy nadal nie rozumiesz ze zwolnienia były i to dużo? Mieli ponad 500 osób i teraz mają dużo mniej, ale nadal zatrzymali część osób licząc na poprawę w tym roku. Ty tak naprawdę nie rozumiesz korelacji? Dowod masz na LinkedIn''
dowód to ja mam ale w raportach co kwartał
posprawdzaj sobie ile było w 2 i 3 kwqarta;le?
skąd 500 osób?
chyba bredzisz?
ty wiesz lepiej niż to co jest w raporcie?
hehe, może tak jak hindenburg research?
w raporcie masz na str 60 jak byk:cyt
"Na koniec grudnia 2023 roku Grupa Platige Image współpracowała w trybie długoterminowym z 434 osobami wg  różnych form współpracy (w tym zatrudnionymi na etacie), a sama Spółka Platige Image S.A. współpracowała z  378 osobami. ''
0000156888_202403140000151923.pdf (bankier.pl)
w 2022 było to 359 osób więc wzrost jest spory
ps> gratuluję ci asertywności, pisząc na forum nie powinieneś jednak pisać swoich tez jak pewne informacje tylko
''słyszałem'', albo ''wydaje mi się''...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PLATIGE 1,19% 8,48 2026-02-18 15:37:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.