Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  21,50 zł , zmiana od tamtej pory: -58,33%

Re: Raport 2023

Zgłoś do moderatora
przeoczyłeś bo pewnie nie zauważyłeś, że pierwszy raz rozgraniczyli czysty bilans i omówienie
dotychczas to było razem
a teraz szczegóły masz tu:
0000156888_202403140000151923.pdf (bankier.pl)
wrzucam też o programie motywacyjnym bo qwerty napisał, że nie przyznano akcji a aiai, że tak
wg mnie uchwalono, że potencjalnie tak, ale po pierwsze walne zatwierdzające spr roczne miało to zatwierdzić
po spełnieniu określonych progów
tego nie spełniono i koszty zarządu nie zostały skorygowane ani ebitda też nie o koszty właśnie tego programu
więc na razie nie ma o czym dyskutować...
0000156888_202403140000151923.pdf (bankier.pl)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PLATIGE 1,19% 8,48 2026-02-18 15:37:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.