Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,83 zł , zmiana od tamtej pory: -12,81%

Re: Rally Mechanic na Stem Fest

Zgłoś do moderatora
Dobra nie bylo pytania.
"Udział dla Atomic z Rally Mechanic Simulator: "W zamian za wykonanie i dystrybucję P2C otrzyma określony udział w dochodzie netto (pomniejszonym o koszty) ze sprzedaży Gry który wyniesie 75%, jednocześnie Emitent zachowa 25% udział, w przypadku, gdy przekroczy on kwotę 1.000.000,00 zł, udział Emitenta wynosił będzie 20%. Udział w dochodzie będzie przysługiwał Spółce przez cały okres komercyjnej sprzedaży praw do Gry przez P2C. Planowana suma kosztów wyniesie nie mniej niż 680.000,00 zł i zostanie pokryta w całości przez P2C." https://www.bankier.pl/wiadomosc/ATOMJELLY-Zawarcie-umowy-z-Play2Chill-na-produkcje-oraz-dystrybucje-gry-Rally-Mechanic-Stimulator-8269721.html

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ATOMJELLY 0,00% 1,60 2023-12-06 16:40:54
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.