Forum giełdowe spółki ATOMIC JELLY SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
No i co z pożyczką? ~pazik 3 2026-06-23 11:45
a dlaczego ~yeti 2 2026-06-19 12:34
Nowak rzuca zabawkami jak dziecko ~Zwiad 6 2026-06-14 07:48
Wypowiedzenie umowy pożyczki ~szydło 3 2026-06-12 13:58
A tu co znowu się dzieje? ~pazik 7 2026-06-12 08:49
Emisja z PP nie przejdzie ~ZB 6 2026-06-08 20:27
Widać ~Ral 3 2026-06-07 20:41
Kiedy emisja?W spolce nie ma pieniedzy ~Ploniu 24 2026-06-05 14:36
NIEZŁY ZJAZD:) A TYMCZASEM .... :) ~ToSięDziejeNaprawd 3 2026-06-04 21:16
To lecimy na 3 zł a potem 10 zł? ~Obserwator 6 2026-06-03 09:00
A więc emisja. ~pazik 4 2026-06-03 00:57
Proces przeglądu ~Ed 7 2026-06-01 19:05
Kiedy emisja po 0,10 w pp? ~Vito 3 2026-05-29 23:19
Myślelicie, że wtopiliście? ~śmieszek 2 2026-05-28 07:43
Kolejna porazka Macieja Nowaka ~Radek 3 2026-05-28 07:29
I to by było na tyle... pazik 7 2026-05-27 21:16
Trwa naciąganie liny... ~misiek 7 2026-05-27 17:36
Nowak zrobi to co z defence emisje po groszach miliony ~Shit 5 2026-05-19 17:38
Mnóstwo dotacji pójdzie na rynek zbrojeniowy ~Zarobiony 4 2026-05-18 21:45
Ktoś duży wchodzi... ~śmieszek 7 2026-05-13 12:49
Gdzie te trole spadkowe ~Zarobiony 6 2026-05-12 10:31
ekipa z medtech i biletomat.pl? ~hiena 18 2026-05-01 09:47
Nowak kupował po 0,60 zł pazik 4 2026-04-29 16:34
Przegląd opcji strategicznych... ~Pazik 3 2026-04-29 07:58
Zostawiam zysk netto w postaci akcji ATOM ~hiena 14 2026-04-29 06:53
Tam Gdzie Nowak tam będzie płacz ~Real 3 2026-04-24 13:21
Skoro inwestorka kupiła 300 tys akcji to ~olks 1 2026-04-24 08:38
Prędzej czy później... pazik 3 2026-04-23 15:03
W czwartek robimy tutaj pompkę! widzimy się na 1zł. ~Rezerwowy 8 2026-04-23 14:30
NowaK w rn ~hiena 5 2026-04-22 20:13
[x]
ATOMJELLY 0,00% 0,58 2026-06-23 14:20:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.