| No i co z pożyczką? | ~pazik | 3 | 2026-06-23 11:45 |
| a dlaczego | ~yeti | 2 | 2026-06-19 12:34 |
| Nowak rzuca zabawkami jak dziecko | ~Zwiad | 6 | 2026-06-14 07:48 |
| Wypowiedzenie umowy pożyczki | ~szydło | 3 | 2026-06-12 13:58 |
| A tu co znowu się dzieje? | ~pazik | 7 | 2026-06-12 08:49 |
| Emisja z PP nie przejdzie | ~ZB | 6 | 2026-06-08 20:27 |
| Widać | ~Ral | 3 | 2026-06-07 20:41 |
| Kiedy emisja?W spolce nie ma pieniedzy | ~Ploniu | 24 | 2026-06-05 14:36 |
| NIEZŁY ZJAZD:) A TYMCZASEM .... :) | ~ToSięDziejeNaprawd | 3 | 2026-06-04 21:16 |
| To lecimy na 3 zł a potem 10 zł? | ~Obserwator | 6 | 2026-06-03 09:00 |
| A więc emisja. | ~pazik | 4 | 2026-06-03 00:57 |
| Proces przeglądu | ~Ed | 7 | 2026-06-01 19:05 |
| Kiedy emisja po 0,10 w pp? | ~Vito | 3 | 2026-05-29 23:19 |
| Myślelicie, że wtopiliście? | ~śmieszek | 2 | 2026-05-28 07:43 |
| Kolejna porazka Macieja Nowaka | ~Radek | 3 | 2026-05-28 07:29 |
| I to by było na tyle... | pazik | 7 | 2026-05-27 21:16 |
| Trwa naciąganie liny... | ~misiek | 7 | 2026-05-27 17:36 |
| Nowak zrobi to co z defence emisje po groszach miliony | ~Shit | 5 | 2026-05-19 17:38 |
| Mnóstwo dotacji pójdzie na rynek zbrojeniowy | ~Zarobiony | 4 | 2026-05-18 21:45 |
| Ktoś duży wchodzi... | ~śmieszek | 7 | 2026-05-13 12:49 |
| Gdzie te trole spadkowe | ~Zarobiony | 6 | 2026-05-12 10:31 |
| ekipa z medtech i biletomat.pl? | ~hiena | 18 | 2026-05-01 09:47 |
| Nowak kupował po 0,60 zł | pazik | 4 | 2026-04-29 16:34 |
| Przegląd opcji strategicznych... | ~Pazik | 3 | 2026-04-29 07:58 |
| Zostawiam zysk netto w postaci akcji ATOM | ~hiena | 14 | 2026-04-29 06:53 |
| Tam Gdzie Nowak tam będzie płacz | ~Real | 3 | 2026-04-24 13:21 |
| Skoro inwestorka kupiła 300 tys akcji to | ~olks | 1 | 2026-04-24 08:38 |
| Prędzej czy później... | pazik | 3 | 2026-04-23 15:03 |
| W czwartek robimy tutaj pompkę! widzimy się na 1zł. | ~Rezerwowy | 8 | 2026-04-23 14:30 |
| NowaK w rn | ~hiena | 5 | 2026-04-22 20:13 |