Trzeba przyznać,że w tej trudnej sytuacji na GPW nieźle obroniliśmy poziom 2,6x. Trzeba być dobrej myśli. Impex w porównaniu do innych spółek Romana kosztuje za mało. Powinniśmy dobić pod 4 PLN w obecnej sytuacji (w optymistycznym wariancie). Jak sądzicie? Tymczasem dzisiejsza walka skłania mnie ku myśli,że blisko jest 3,1x.