Coś mi się zdaje,że maszyniści wsiedli do lokomotywy, a kierownik pociągu zmierza do pierwszego wagonu sprzedać bilety tym którzy nie zdążyli ich kupić w kasach. Niestety u kierownika pociągu bilety kosztują nieco więcej niż w kasach (już 2,48 PLN). Ci którzy stoją na peronie powinni zachować ostrożność, aby nie wpaść pod odjeżdżający pociąg.