Mój impex ,borek i skotan.Wszystko będzie rosło.
Na skoktu dziś podali jajcarskie info ,że na umowę była duża transakcja po trzykrotnej cenie niż obecna.
Część ludzi myśli nawet ,że to błąd w druku. A jeżeli nie ?
Może ktoś z towarzystwa zna takie zdarzenia ?,będą testowane nowe szyny ?