Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: QUANTUM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! QUANTUM

Zgłoś do moderatora
sprzedałam to dziadostwo i przechodzę na WASKO

Tagi: WASKO

Wasko wygrało przetarg organizowany przez Ministerstwo Finansów na sprzedaż i dostawę 390 serwerów, zestawów do mocowania serwerów, monitorów UPS i udzielenie licencji. Wartość oferty złożonej przez spółkę to 2,64 mln euro - wynika z suplementu do Dziennika Urzędowego UE.

Przetarg organizowany był według procedury otwartej. W postępowaniu złożono 19 ofert.

http://gielda.onet.pl/wasko-dostarczy-sprzet-dla-ministerstwa-finansow-z,18726,3192994,1,news-detal

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
QUANTUM -1,92% 51,00 2021-09-24 16:43:46
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.