Forum Giełda +Dodaj wątek

Na Procadzie to to był skup a tutaj to chyba drwiny z akcjonarjuszy

Zgłoś do moderatora
Pozdrawiam akcjonarjat

Normalnie nikt o was nie dba skup z ceną maksymalną 11 zlotych na twarz przez 5 lat toż to rzeź. Miałem szczęście bo na naszym Procadzie zadabali o nas przy cenie 1 złotych zdecydowali się na mega skup z ceną maksymalną 3,5 złotych. Akcja skupowa rzecz jasna nie ma na celu oddania akcji znajomkom czy też pracownikom- ale umorzenie co najwyżej odsprzedanie z zyskiem. A tutaj aż nóż otwiera się.

Pewno pomogło by
split 1:10
zmienienie celu skupu

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
QUANTUM -1,92% 51,00 2021-09-24 16:43:46