Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Pytanie o tego nędznego, kiszonego ogóra?

Zgłoś do moderatora
czyli jednym słowem spodziwaliscie się ze znaleźliscie kure znoszącą złote jaja
przy wzorstach w góre a przy spadkach na zero.
Brawo moze jeszcze jakies ciekawsze perpetum moblie sobie znajdziecie.
Ludzie jestescie tak tepi i nic nie rozumiecie że aż ręce opadają.
Jakbyście wiedzili jakie tam pracownicy dostają odprawy, urlopy wczasowe, nagrody, i pakiety żywnościowe to byście pospadali z foteli. Dopoki skarb państwa będzie zarządzał tą firmą to dobrze będzie tylko robolom co tam pracują ( za zwolnienie z pracy otrzymują odprawy na które wy musielibyście pracować z 5 lat)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGE-PDA 3,09% 10,00 2022-06-03 09:25:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.