Tam działa jako Znawca i jak widać jest mega znawca gamingu. Na tym padłe 3R nagania ludzi żeby im żenić papier, a u nas robi bardache bo kurs skoczył jednak po konferencji, a chciałoby się jeszcze przytulić trochę akcyjek tanich i za jakiś czas zenić też na OML leszcza, jak będzie kurs wyżej przed premierą.
Niektórzy to nie mają kręgosłupa jednak...