Dnia 2024-01-02 o godz. 11:50 ~Luk napisał(a):
>Może amerykański fundusz korzysta z takiej platformy bo wydaje mi się że jest ona bardziej międzynarodowa ? Skupi akcje i spłaci wcześniej obligatariuszy i podniesie spółkę z kolan.
buahahaha xD człowieku ile ty chlałeś na sylwestra że jeszcze cię tak mocno trzyma?