Dobrze jest niech opatentują gdzie się da nie będzie dzikiej konkurencji
podobno szykuje się wejście w spółkę kogoś z grubym portfelem ,
produkcja ruszy szybciej niż się niektórym wydaje ,żeby nie biurokracja to
już dawno mogliby iść z produkcją ,ale moim zdaniem polityka jest dobra
zabezpieczą się patentami i jeśli będą monopolistą na rynku światowym
to możliwości wzrostu akcji są nieograniczone .
Jeśli ktoś sprzedał pakiet akcji to pewnie tylko po to żeby taniej odkupić