Dnia 2014-03-04 o godz. 16:39 ~jkj napisał(a):
> upadłość:)
Mam nadzieję że nie
Bez obawy.
Wartość spółki wielokrotnie przewyższa obecną kapitalizację
Inna rzecz, że ktoś chyba celowo stara się by kurs był jak najniższy.
Po co?
By się obkupić. A po co innego?