Komuś bardzo zależy, żeby skupić poniżej 10. Tak oceniam nacisk wyrażony postawieniem ponad 4 kółek na 10 zł - klasyczna zagrywka przy zbieraniu. Jak tylko cena podejdzie pod 10, batonik zniknie.
A co do finansowania - zastanawiam się czy jakiś większy inwestor branżowy nie chodzi koło Brastera. Główni muszą sobie policzyć jakie finansowanie będzie najtańsze...