Potwierdzam :)
Ktoś sprzedaje ktoś kupuje
Akurat to, że sprzedają w ogóle mnie nie dziwi ponieważ niektórzy mają już duży + i nie chcą czekać dłużej i jak to bywa kilku sprzedało i zrobiła się lawina na 1,10 ale już widać koniec sprzedaży na wyścigi i odbieranie od tych co wywalali po 1,5...
Mamy -20% i na większe spadki bym nie liczył ponieważ nie ma do nich powodów a to, że coś kiedyś kosztowało tyle czy tyle to takie porównania wicie gdzie możecie sobie wsadzić :D
LPP też kiedyś kosztwało 50 zł a było i po 11 000
Jak komuś za drogo to niech nie kupuje i znika z forum a nie tworzy setki wątków żeby spadło jeszcze kilka groszy
PS nie zdziwi mnie jeszcze dzisiaj lekki + bo jak się wszyscy obudzą, że zostali bez akcji to będzie PKC