Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,99 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: przymusowy wykup za darmoszkę

Zgłoś do moderatora
konstytucja RP - przymusowe wykupy które są praktykowane na GPW są z nią niezgodne -ale jako leszcze nic z tym nie robimy aż trafi kosa na kamień - tutaj w waszej sytuacji prawnik był słaby bo mając to postanowienie zabezpieczające roszczenie mógł zablokować ten wykup ,jednak chyba sam prawnik dowiedział się o postanowieniu dopiero 18 a było ono wydane chyba 11 -gdyby wcześniej o tym wiedział to by to zablokował -dlaczego nie sprawdzał codziennie w sądzie o terminie i nie wnosił o przyspieszenie.Polecam lekturę wątku FAM- choć tam już poza gpw przez działania prokuratury anulowano przymusowy wykup.Inne wątki to pozwy odszkodowawcze po przymusowym wykupie kilku akcjonariuszy Hutmen tutaj wspominane czy pozew zbiorowy w trakcie jest postępowanie na MIDAS czy sądownie zablokowane delistingi np PAMAPOL ,GOBARTO itd

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HOLLYWOOD -1,00% 0,99 2019-09-13 13:17:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.