Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,99 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: przymusowy wykup za darmoszkę

Zgłoś do moderatora
formalnie mogło tak być ale ktoś im to pewnie organizował.
Ten prawnik co robił FAM być może nie popisał się tu, ale ja myślę, że jedna porażka niczego nie przekreśla. W FAM-ie uchwałę zaskarżył skutecznie.
Ten doradca (ta druga opcja) mi odpisał, że zajmuje się wyłącznie sprawą odszkodowawczą a nie zaskarżaniem uchwał. To może być wada, zresztą zależy jak na to patrzeć. Plus jest taki, że uzależnia wynagrodzenie od wygranej.
Ogólnie ja mam już swoją opinię, ale pewnie i tak wszystko zależy od szczegółowych warunków.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HOLLYWOOD -1,00% 0,99 2019-09-13 13:17:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.