Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,06 zł , zmiana od tamtej pory: 0,79%

Re: Przymusowa restrukturyzacja

Zgłoś do moderatora
Bardzo dobrze piszesz -cena z kosmosu przy ostatnich stratach a te następne będą jeszcze większe. Ten kurs jest trzymany sztucznie - obrotyu 0,00. itd. Dobrze ,że zredukowałem Badziewiaka po prawie 7 zł. teraz przy tak dużej sprzedaż kurs max 2 zł. niestety. Nikt wcześniej nie przewidział tego j.... Q-da. Pozdrawiam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WARIMPEX 2,00% 5,10 2021-06-10 14:07:27
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.