Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,02 zł , zmiana od tamtej pory: 2,39%

Przymusowa restrukturyzacja

Zgłoś do moderatora
Jest oczywsite z bilansu ze na koniec roku juz nie mieli gotowki a maja ponad 150m euro kredytu z ktorych odsetki to tylko ok 6m euro rocznie
Moga prowadzic rozmowy z bankami zeby im aktywow nie zabrali
Spolka ma tylko hotele i biurowce na ktore obecnie nie ma popyt a na pewno nie ma po cenach bilansowych
Typowy przyklad sytuacji w ktorej akcjonariusze ostatni sie dowiedza o restrukturyzacji
Akcje po 5 a powinny byc po 1
Obstawiam ze w marcu zacznie sie spadek do realnej wartosci

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WARIMPEX -4,81% 5,14 2021-07-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.