teraz będzie dwa miesiace mniej więcej na zielono na calej gieldzie, chwila uspokojenia i PCG też trochę wzrosnie w tym trendzie. Potem znow czerwono i czerwono. I tak ze 2-3 razy. Dopiero najwczesniej za rok, jak ustana obawy związane z Grecją ( o ile ustaną), rozpocznie sie dlugoterminowy trend wzrostowy na GPW. A PCG do tego czasu nie poplynie sam pod prąd. Ale jak juz sie zacznie, to pojedzie bardzo wysoko, nie probuje nawet zgadnąć gdzie się to skończy. To scenariusz optymistyczny. Duże fundusze w spólce to bardzo dobry prognostyk na wzrosty. Scenariusz pesymistyczny: upadek Grecji wraz ze wszelkimi tego konsekwencjami dla Unii, ucieczka resztek kapitalu z GPW i dlugie lata bessy.