to są teorie spiskowe, w które wybacz, ale chyba nikt nie wierzy.
A gdzie Ty widziałeś tu ostatnio jakieś większe pakiety.
Bo ja w tym czasie chyba przysnąłem.
Chcę dokupić z 30 k, ale boję się, że ze dwa tygodnie będę musiał czekać, żeby pozbierać tu taką ilość.