kolego nie widzisz, że od paru dni piszesz sam, ze sobą.
Bo poza nami i paroma pesymistami nikt na razie nie interesuję się tą spółką i dopóki się to nie zmieni to z wzrostów nici.
Każdy z nas chciałby odrobić stratę, ale jeszcze tu sobię troszkę posiedzimy