Każda inwestycja na giełdzie to ryzyko, jedni zarabiają, inni obserwują a są tacy co niestety tracą.
Zakładając realizację Twoich oczekiwań, cena nie będzie już wynosiła 2zł tylko zapewne dużo więcej.
A przecież nawet wtedy może przyjść kryzys który zmiecie wszystko na giełdzie. Nikt nie jest w stanie tego przewidzieć.