Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,36 zł , zmiana od tamtej pory: -17,83%

Re: PRZESTROGA DLA wsiokow

Zgłoś do moderatora
No bo rodzina pudla i on sam jest na pierwszym miejscu, a na końcu bynajmniej akcjonariusze (czyt. sponsorzy)... stąd pudel i rodzina obłowiła się na zadowolonym (czyt. ciemnym) i szczęsliwym sponsorze: Ta/aaa, psikor, krysia, stróż lureikierul, krakus itd itp... i nie widzę możliwości by miało się to zmienić... to dla nich przecież były te listy intencyjne i hahahaha shitwatch, "fotowoltanika" a u parówki to był i gaming hihihihi ... bo czasami nawet porządnie się kompromitując tracąc twarz, jak to pudel robi, ale z porządnym zyskiem mln to nawet warto się tak skompromitować. Za te miliony co zarobił upychając papier? A czemu nie? Grunt że wymieniony przecież akcjonariusz łyka jak młody pelikan bajdy pudla... gorzej, że je rozgłasza i się jeszcze tym podnieca...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SOFTBLUE 0,00% 0,29 2023-06-02 16:44:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.