Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,30 zł , zmiana od tamtej pory: -1,50%

Re: PRZESTROGA DLA POTOMNYCH !

Zgłoś do moderatora
No i zostaliście z bezwartościowym papierem w portfelu , którym nawet nikt nie chce się podetrzeć ....

A przestrzegaliśmy ze Stewem !!!!!!!!!!!!!!!!! To nie chcieliście słuchać ...

I wciąż jakieś bajdy o dronach, pi***olocie, fotowoltanice , grach VR, wirtualnej strzykawce hahahah : D

Myślicie że kierul z parówką teraz sobie fantazjują nad nowym ESPI skoro nic z powyższych nie wyszło? Ja na ich miejscu juz bym nie kombinował tylko na powaznie zajął się handlem powietrzem : )

pozdrawiam
rr

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SOFTBLUE 0,00% 0,30 2022-08-12 16:32:21
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.