Pewnie masz rację. Kupiłem sporo akcji różnych przedsiębiorstw i pierwszy raz coś takiego widziałem. Ale skoro nawet fundusz sprzedawał, to po kiego czorta po 156 akcji? Chcą się pozbyć, ja chcę kupić.... No chyba żeby kurs trzymać nie przy takich obrotach i moich leszczynowych oszczednosviach