Kochany, jak złożyłem zlecenie na cognor po 8.06, to mi kupowało 20 transakcji chyba po 156 akcji. Resztę już normalnie, to tu, to tam. Więc nie mów mi, że nie ma spółdzielni. Jestem leszczem ale sprzedawał mi komputer kurde. I tak, lykam różne info bo się nie znam.