Gapciu... to że Ci sprzedawał komputer nie znaczy że działa spółdzielnia... Instytucje finansowe, większe i mniejsze podmioty używają oprogramowania do obrotu akcjami.... nie myślisz chyba że w takich powiedzmy funduszach siedzi sobie taki Tadeusz czy Karyna przed monitorem i ręcznie z palcem na myszce próbuje kupić czy sprzedać akcje, tak jak Ty wpisując cene i obserwuje zlecenia?